(Apel) do kobiety!

Jak to jest z tym równouprawnieniem? Czy ono na prawdę jest wszędzie? A może zadajmy ważniejsze pytanie, czy ono powinno być wszędzie?

Ostatnio miałem „przyjemność” znalezienia się w klubie (taka duża dyskoteka). W związku z tym, że głównie siedziałem i sączyłem drinka, miałem czas na refleksje. Jednym ze spornych punktów na drodze ku równemu traktowaniu obu płci jest kwestia podbojów łóżkowych. Nie wiadomo skąd wzięło się w kobiecym umyśle przekonanie, że my faceci, gratulujemy sobie ilości zaliczonych panienek. Może tak robią… totalne zjeby.
Dobry kochanek, to taki, który nie tylko zaspokoi jej potrzeby, ale przede wszystkim sprawi, że będzie czuła się bezpiecznie. Bezpiecznie, czyli jej intymność, sekrety i emocje nie zostaną upublicznione. Fakt jest jednak faktem, niektóre kobitki tak bardzo wierzą w tą bzdurę (myślę, że kobieca prasa przykłada do tego rękę), że nie chcą być gorsze i ruszają na łowy. W końcu i im wolno!

Więc przypomnijmy sobie kilka dobrze znanych faktów.

1. Cenimy bardziej, to o co musimy się starać. – jeżeli sama oddajesz się facetowi, nie będzie Cię szanował… serio…

2. Skoro (podobno), my mężczyźni, ciągle myślimy o seksie i wykorzystamy każdą okazję… kto kogo tu upolował? Myślisz, że pokazałaś mu kto tu rządzi? Przykro mi… rachunek jest prosty. Spuścił się, o to mu chodziło. Jeżeli jest typowym kolesiem oleje to, że się nie odezwiesz i opowie kumplom jak łatwo przeleciał szmatę… sorry.

3. Wasza społeczna rola to nie tylko dom i niańczenie dzieci. Jesteście naszą ostoją i inspiracją. Najwybitniejsze umysły świata sławiły Was w swoich dziełach. Nie bez powodu zachwycamy się Waszą delikatnością, a zarazem niesamowitą siłą ducha.

4.W którym momencie pierdolenie się jak zwierze ma cokolwiek wspólnego z siła, godnością i wyjątkowością? Serio ktoś Ci tak powiedział?

5. I pamiętajmy: Chujowy to zamek, który możesz otworzyć każdym kluczem.

 

Naiwnie wierzę, chcę wierzyć, nie potrafię inaczej. Serio… kurewsko mnie to boli, gdy widzę hedonizm górujący nad człowiekiem. Bez względu na jego płeć, więc powiedzcie mi drogie damy… dlaczego chcecie być jak Ci, którzy w Waszych oczach są od Was gorsi?

 

 

blog2