Jak mogłem tak żyć?

Zwykły wpis

Na pewno nie raz i nie dwa widzieliście reklamę produktu w stylu TV MANGO. Z niej to dowiadywaliście się,  że Wasze dotychczasowe życie było do dupy ale na szczęście teraz to się zmieni! Najczęściej zmieniało się saldo konta na mniejsze oraz poziom frustracji na większy. Jednak pod koniec zeszłego roku udało mi się dokonać zakupu życia. Nie wiem czemu tyle z tym zwlekałem ale wiem, że trwałem w grzechu…grzechu papierowych książek.

 

przesyłka amazon

przesyłka amazon

To nie jest tak, że nie lubię obcowania z papierem. Kocham czytać (pamiętam, że ostatni tom HP przeczytałem na ekranie Nokii 95 bo nie mogłem doczekać się już PL premiery) i wykorzystuję do tego niemal każdą wolną chwilę. Jednak kto miał styczność z opasłymi tomami wie jak ciężkie jest to zadanie. W jednej ręce, podróżując tramwajem, ciężko jest zagłębiać się w świat przedstawiony. Do tego dochodzi nam ograniczona powierzchnia przeznaczona na składowanie książek. Miesięcznie księgozbiór powiększa się o kilka pozycji. Na prawdę nie mam już gdzie ich trzymać. Utrata zapachu nowej książki to niewielki koszt jaki trzeba ponieść by było wygodniej, przyjemniej i efektywniej.

Kindle unboxing

Kindle unboxing

Odkąd posiadam to cudo czytam o wiele więcej i znacznie więcej wydaję na książki (nie mogę oprzeć się promocją…odzywa się we mnie jakiś kobiecy pierwiastek).

Nie będę tutaj rozpisywał się nadmiernie o funkcjonalności (w wolnej chwili podsumuję moje pół roku korzystania z czytnika). W sieci znajdziecie pełno dobrych recenzji. Ze swojej strony polecam dwa blogi: eKundelek.pl i SwiatCzytnikow.pl.

FAKT

FAKT